Zekeriyaköy KÖY inşaat alanından ağaç taşıma çalışmaları – EmlakPencerem.com

Zekeriyaköy KÖY inşaat alanından ağaç taşıma çalışmaları – EmlakPencerem.com

Zekeriyaköy KÖY inşaat alanından ağaç taşıma çalışmaları (Siyahkalem KÖY ağaçları yeniden hayat buldu)

Zekeriyaköy KÖY alanında ağaçlar hızla taşınıyor. Siyahkalem Mühendislik tarafından İstanbul Zekeriyaköy bölgesinde yer alan eski füze fırlatma istasyonu arazisi üzerinde gerçekleştirilecek olan KÖY kapsamında ağaç taşıma işlemlerine devam ediliyor.

İstanbul Zekeriyaköy’de Emlak Konut GYO bünyesinde hayata geçirilen Siyahkalem KÖY kapsamında yer alan ağaçlar OPITZ firması tarafından ağaçların taşıma işlemini basın mensupları ve stk’ların gözetiminde gerçekleştirilmesine devam ediliyor.

3 aralık tarihinden buyana başlayan çalışmalar kapsamında toplam 232 ağacın yer değiştirme çalışmaları büyük bir hızlda devam ediyor. Siyahkalem KÖY’de tek bir ağacın dalı dahi kırılmadan yeni yerlerine taşınıyor.

Yaklaşık 2 ay boyunca yapılacak özel çalışmalarla ağaçlar yerlerinden taşınmaya devam ediyor.

siyahkalem-koy-agaclari-boyle-tasiniyor

Alman ağaç taşıma firması OPITZ firması 3 Aralık’ta ilk etapta 232 ağaç taşımak için tırları ile Türkiye’ye gelerek hızlıca çalışmalarına başlayarak Syahkalem KÖY kapsamında yer alan çok sayıda ağacı büyük bir titizlikle taşımaya başlamış durumda.

OPİTZ  isimli firmanın çalışmaları 2 büyük tırla ekipmanlarını İstanbul’a getirmesiyle büyük bir hızla başlayarak halen devam ediliyor. 25-30 cm çap aralığındaki ağaçların yerleri değiştirilen KÖY alanında büyük bir hassasiyetle ağaçlar taşınıyor.

siyahkalem-koy-agaclari-boyle-tasiniyor-1
siyahkalem-koy-agaclari-boyle-tasiniyor-2
siyahkalem-koy-agaclari-boyle-tasiniyor-3
siyahkalem-koy-agaclari-boyle-tasiniyor-4

Siyahkalem inşaat şirketi tarafından hayata geçirilen Köy hakkındaki detaylı bilgiye http://www.koy.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-mail Adresiniz Asla Paylaşılmaz. Required fields are marked *

*


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>