KÖY’de Karmaşık Şehir Hayatının İzleri Yok

KÖY’de Karmaşık Şehir Hayatının İzleri Yok

Bir tür terapide olduğunuzu hayal edin ve gözlerinizi kapatıp düşünün. Şimdi öncelikle zor da olsa, yıllardır içinize işleyen alışılageldiğiniz şehir hayatını unutun. Sabah uyanıp perdelerinizi açtığınızda karşınıza çıkan beton yığınlarını, nefes almakta zorlandığınız puslu günleri, bir türlü iç huzurunuzu bulamadığınız karmaşa dolu anları unutun. Bu unuttuklarınızın yerine koymanızı istediklerimiz ise şunlar: Yeşilin bütün tonları ile kendinizi taptaze hissedeceğiniz bir hava hayal edin, çocuklarınızın kedi, köpekleriyle özgürce oynayacağı geniş alanlar hatta kendi elleriyle sincap besleme şansları olduğunu, şehir hayatının sadece içinden çekip almak istediğiniz güzelliklerini yaşayabileceğiniz bir hayat düşleyin.

İşte Zekeriyaköy KÖY’de hayat; yüksek standartların doğayla kusursuz bir şekilde harmanlandığı, özenle tasarlanmış, konforlu, samimi ve farklı bir köy hayatı anlamına geliyor. Şehrin içinde ama dışında yaşayabilmenin tüm olanaklarını size ve sevdiklerinize sunuyor.

Siyahkalem inşaat şirketi tarafından hayata geçirilen Köy hakkındaki detaylı bilgiye http://www.koy.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-mail Adresiniz Asla Paylaşılmaz. Required fields are marked *

*


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>