Zekeriyaköy’e Bahar Geldi

Zekeriyaköy’e Bahar Geldi

Zekeriyaköy’e bahar her yıl olduğu gibi bu yıl da bir başka güzel geldi. Bu yıl uzayan kış ayları ve soğuklar hiç bitmeyecekmiş gibi gelse de Zekeriyaköy’ün yemyeşil ve huzurlu doğası baharın canlılığı ile renklenmeye başladı. Her mevsimi ayrı güzel Zekeriyaköy’de baharı yaşamak ise bambaşka. Çiçeklenen kiraz ağaçları tüm köyü beyaza boyamış durumda. Tertemiz havayı içinize çekin, sabahları koşmak için spor malzemelerinizi hazırlayın hatta baharı fırsat bilip kendi organik bahçenizi hazırlamaya başlayın. Böylece yazın kendi yetiştirdiğiniz sebzeler ve meyveler ile sevdiklerinize birbirinden lezzetli ve doğal yiyecekler hazırlayın.

Zekeriyaköy’le birlikte KÖY’ün ağaçları da yılın ilk çiçeklerini verdi. Geçtiğimiz kış transplantasyon yöntemi ile tıpkı kuşlar gibi yeri değiştiren ağaçlar yeni yaşam alanlarında ilk çiçeklerini bile verdiler. Baharın ilk aylarında endoterapi yöntemi ile bahar bakımları da tamamlanan ağaçlar tüm canlılıkları ile etraflarında koşup oynayacak çocukları beklemeye başladılar. KÖY’de bahçe dubleksi dairenizde keyifli bir yaşamı size sunuyoruz.

Siyahkalem inşaat şirketi tarafından hayata geçirilen Köy hakkındaki detaylı bilgiye http://www.koy.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-mail Adresiniz Asla Paylaşılmaz. Required fields are marked *

*


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>