Galatasaraylılar Köy’de de Avantajlı | Yaşam

Galatasaraylılar Köy’de de Avantajlı | Yaşam

Zekeriyaköy’de Siyahkalem tarafından, gerçekleştirilen KÖY, bu yıl 8’incisi düzenlenen Galatasaray Lisesi Mezunları Pilav Gününde Galatasaray camiasının yanındaydı.

Zekeriyaköy’de Siyahkalem tarafından, 467 bin metrekarelik alanda gerçekleştirilen KÖY, bu yıl 81.’si düzenlenen Galatasaray Lisesi Mezunları Pilav Günü’nde Galatasaray camiasının yanındaydı. 1934 yılından itibaren geleneksel hale gelen Galatasaray Pilav Günü’ne bu yıl Siyahkalem’in KÖY sponsor oldu. 14 Haziran Pazar günü gerçekleşen Pilav Gününe Galatasaray Mezunlarına özel avantajlar sunan bir standla katılarak 4 yıldızlı keki kesen Siyahkalem’in CFO’su İbrahim Kahraman, “Ülkemizin en köklü ve en değerli eğitim kurumlarından Galatasaray Lisesinin Pilav Günü, bu yıl Galatasaray’ın 21. şampiyonluğu ve 4. yıldızı alması ile birlikte daha da özel bir anlam kazandı bizler için” dedi.

KÖY

Dünyanın çeşitli ülkelerinde gerçekleştirdiği projelerle uluslararası bilinirliğe sahip, pek çok ödül sahibi İngiliz mimari grup Hopkins Architects tarafından tasarlanan KÖY’de 5 ayrı konut tipi bulunuyor. KÖY Kent merkezine oldukça yakın bir lokasyonda, unutulmaya yüz tutmuş doğal bir yaşam tarzı sunan KÖYÜ 264 bin metrakarelik bir yeşil alan yer alıyor, KÖY ayrıca, 1.600 m2 otopark, 1.600 m2 kapalı spor alanı ve 400 m2lik kafeterya alanının yanı sıra 2 tenis kortu, 4 basketbol sahası ve 3 adet açık yüzme havuzu ve bir koşu parkuru ile konfor ve doğal yaşamı içi içe sunuyor. 80 m2 ile 204 m2 arasında değişen büyüklüklerde 420 adet apartman dairesi 194m2 ile 266 m2 arasında değişen büyüklüklerde 584 adet çift dubleksin yer aldığı KÖY ile 181 m2 ile 199 m2 aralığında 74 ara ev bulunuyor. KÖY’de büyüklükleri 400 m2 olan ikiz villa sayısı 68,461 m2lik müstakil villa sayısı ise 21 adetle sınırlı,

KÖY’ün Çarşısı

ÇARŞIKÖY KÖY’de, 15 bin metrekareye sahip, uluslararası markaların reye özgü farklı damak tatlarına uygun restoranlar, kafeler, süpermarket, veteriner, organik pazarın yanı sıra sinema salonlarının da bulunduğu açık bir çarşı yer alıyor.

Akıllı Evler

Akıllı ev otomasyon sistemine sahip olan Köy evleri, haptı kolaylaştıran birçok detay ve konfor sunuyor. Konut sahipleri gerektiğinde, otomatik programlanabilir özelliği ile aydınlatmayı ve ısıtmayı uzaktan kontrol edebiliyor, 24 saat güvenlik sistemi, kameralı izleme sistemleri, itfaiyeye bağlı yangın alarm sistemi ve herhangi bir kaçak durumunda kendini kapatabilen doğalgaz alarm sistemi ile de güven dolu bir hayat vaat ediyor.

Ulaşım

Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. havalimanına yakın olan KÖY, Maslak’a 20 dakika, Hacıosman Metro istasyonu’na 12 dakika, Sarıyer İDO’ya 10 dakika mesafede yer alıyor.

galatasaray-pilav-gunu2

Siyahkalem inşaat şirketi tarafından hayata geçirilen Köy hakkındaki detaylı bilgiye http://www.koy.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-mail Adresiniz Asla Paylaşılmaz. Required fields are marked *

*


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>