Bümedliler’e Köy’de Jazz Brunch

Bümedliler’e Köy’de Jazz Brunch

Zekeriyaköy’de 467 bin metrekarelik alanda gerçekleştirilen, KÖY, Boğaziçi Derneği üyelerini Pazar günü KÖY ev sahipliğinde düzenlenen Jazz Brunch’da ağırladı.

KEYİFLİ bir pazar sabahı geçiren BÜMED üyeleri Ajda Ahu Girayın caz dinletisi ediğinde yaptıkları kahvaltının ardından KÖY hakkında yetkililerden bilgi aldı Boğaziçi Mezunlar Demeği BÜMED’le birlikte geliştirdikleri KÖY’e imza atan Siyahkalem 14 Haziran 2015 Pazar günü düzenlenen geleneksel BÜMED Jazz Brunch’ın ana sponsoruydu. BÜMED üyelerini caz sanatçısı Ajda Ahu Giray’ın dinletisi eşliğinde zengin ve keyifli bir brunchda ağırlayan Sivahkalem’in CFO’su ibrahim Kahraman, “Biz KÖY’de hepimizin hayal ettiği, çocuklarımız yaşamalarını arzu ettiğimiz bir ortam sağlamayı hedefliyoruz. Bu muhteşem ortamda, doğa ile iç içe keyifle yaşadığımız keyfi KÖY’de de BÜMED üyesi olma avantajı ile yaşamanız için işbirliği anlaşmamızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.” dedi

Bruncha aileleri ile birlikte katılan çocuklar, kendileri için düzenlenen grafitti etkinliğinde yeteneklerini sergilemenin yanı sıra eğlenceli vakit geçirerek KÖY ev sahipliğinde çocuk olmanın keyfini çıkardılar. KÖY’den konut alanlar, İstanbul’un en gözde mekânlarından biri ve şehir merkezine sadece yarım saat uzaklıkta yer alan BURÇ Beach’e üye olma ayrıcalığına sahip olacaklar.

KÖY

Dünyanın çeşitli ülkelerinde gerçekleştirdiği projelerle uluslararası bilinirliğe sahip, pek çok ödül sahibi İngiliz mimari grup Hopkins Archrtects tarafından tasarlanan KÖY’de 5 ayrı konut tipi bulunuyor. Kent merkezine oldukça yakın bir lokasyonda unutulmaya yüz tutmuş doğal bir yaşam tarzı sunan KÖY’de 264 bin metrekarelik bir yeşil alan yer alıyor. KÖY ayrıca, 1.600 m2 otopark, 1.600 m2 kapalı spor alanı ve 400 m21ik kafeterya alanının yanı sıra 2 tenis kortu, 4 basketbol sahası ve 3 adet açık yüzme havuzu ve bir koşu parkuru ile konfor ve doğal yaşamı içi içe sunuyor. 80 m2 ile 204 m2 arasında değişen büyüklüklerde 420 adet apartman dairesi, 194m2 ile 266 m2 arasında değişen büyüklüklerde 584adet çift dubleksin yer aldığı KÖY’de 181 m2 ile 199 m2 aralığında 74 sıra ev bulunuyor KÖY’de büyüklükleri 400 m2 olan ikiz villa sayısı 68,461 m2’lik müstakil villa sayısı ise 21 adetle sınırlı.

Köyün Çarşısı

ÇARŞIKÖY KÖY’de, 15 bin metrekareye sahip, uluslararası markaların yanı sıra yöreye özgü farklı damak tatlarına uygun restoranlar kafeler, süpermarket, veteriner, organik pazarın yanı sıra sinema salonlarının da bulunduğu açık bir çarşı yer alıyor.

Akıllı Evler

Akıllı ev otomasyon sistemine sahip olan Köy evleri, hayatı kolaylaştıran birçok detay ve konfor sunuyor. Konut sahipleri gerektiğinde, otomatik programlanabilir ö/elliği ile aydınlatmayı ve ısıtmayı uzaktan kontrol edebiliyor. 24 saat güvenlik sistemi kameralı izleme sistemleri, itfaiyeye bağlı yangın alamı sistemi ve herhangi bir kaçak durumunda kendini kapatabilen doğalgaz alarm sistemi ile de güven dolu bir hayat vaat ediyor.

Ulaşım

Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3.havalimanına yakın olan KÖY, Maslak’a 20 dakika, Hacıosman Metro İstasyonuda 12 dakika, Sarıyer İDO’ya 10 dakika mesafede yer alıyor

Leed Yerleşke Sertifikası

Türkiye’de bir ilke imza atarak LEED NEIGHBORHOOD sertifikası alan KÖY’de “ailelerin temel ihtiyaçlarını yerleşim içerisinde yürüme mesafesinde giderilebilmesi” “ekolojik düzenin bozulmaması için ışık kirliliğini azaltıcı gece aydınlatması” “ekolojik özelliklerin ve biyolojik çeşitliliğin korunmasına yönelik peyzaj tasarımı” “insan sağlığına zararlı etkisi olan inşaat malzemelerinin kullanılmaması” “alerjik veya kanserojen malzemelerin yasaklanması” “inşaat sürecinde çevreci kalite kontrol önlemlerinin uygulanarak çevresel bozulmanın ve kullanım sürecinde ortaya çıkacak insan sağlığına zararlı problemlerin minimumda tutulması” gibi kriterler yerine getirildi

Tuncay DAĞLI – Kent Yaşam

 

Siyahkalem inşaat şirketi tarafından hayata geçirilen Köy hakkındaki detaylı bilgiye http://www.koy.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-mail Adresiniz Asla Paylaşılmaz. Required fields are marked *

*


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>