Gözde’ye Mektup

Merhaba Ben Boncuk. Siz, bu satırları okurken; muhtelemen ben KÖY’de bir ağacın altında uyukluyor olacağım. Hatırlarsanız en iyi arkadaşım Gözde beni örnek dairede unutmuştu. Yaklaşık bir buçuk aydır Gözde’den ayrı KÖY’de yaşıyorum. Burası artık benim ikinci evim diyebilirim.

KÖY’ün hayatımı bu kadar değiştireceği hiç aklıma gelmezdi. Burada her gün yeni bir şey öğreniyorum. KÖY’ün harika doğasında kendi sebze ve meyvemi yetiştirmeyi bile öğrendim. Daha önce şehirde bu kadar doğayla iç içe olma fırsatım olmamıştı. Spor yapıyorum, yeşillikler arasında oyunlar oynuyorum artık kendimi daha sağlıklı hissediyorum. Böyle mutlu bir yerde yaşadığım için gerçekten çok şanslı olmalıyım.

KÖY’ün insanları, doğası ve ortamı o kadar güzel ki gerçekten tek eksiğim Gözde’den ayrı olmam. Gözde ile birlikte parka yakın, yeşillikler arasında devamlı oyun oynayabileceğimiz bir evimiz olsun diye hayal kurardık hep. Eminim burada olsaydı KÖY’ü o da çok severdi. Tüm hayallerimizin gerçek olacağı yer meğer KÖY’müş.

İlk mektubum vesilesi ile sizlere KÖY’ün son durumunu da aktarayım. Evlerin inşaatı hızla ilerliyor. Bir kısım evin camları bile takıldı. Yeni arkadaşlarım, yeni komşularım olacağı için çok heyecanlıyım. KÖY’ü yakından tanımanız için hepinizi Zekeriyaköy’e bekliyorum. Umarım Gözde de en kısa zamanda KÖY’e gelir ve kavuşuruz. O’nu gerçekten çok özledim.

Olur da bana ulaşmak isterseniz ya da KÖY hakkında bilgi almak isterseniz  aşağıdaki telefonu arayabilrisiniz.

Satış Ofisi: 0 212 202 64 64

Bir KÖY Sakini Boncuk

Sevgilerimle.

post-03

Siyahkalem inşaat şirketi tarafından hayata geçirilen Köy hakkındaki detaylı bilgiye http://www.koy.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-mail Adresiniz Asla Paylaşılmaz. Required fields are marked *

*


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>