KÖY Ve Emlak Konut GYO Kampanyası

Siyahkalem, Emlak Konut GYO’nun 1 Şubat’ta başlayan “Konutta 20 Yıl Vade Kampanyası”na KÖY’de yer alan 50 konut ile katılıyor.

KÖY Satış Direktörü Ogeday Söğüt: “Kampanya haberi duyurulduğu günden bugüne web sitesi, mail ve satış ofisi trafiğimiz 4-5 katına çıkmış durumda. KÖY’de 1+1’den 6+1’e kadar pek çok konut seçeneğimiz mevcut. Emlak Konut’un Ağustos ayı kampanyasında 60 ayda %0,42, 120 ayda ise %0,70 oranları mevcuttu. Mart sonuna kadar devam edecek yeni kampanyada ise 60 ayda %0, 120 ayda da %0,45 gibi çok cazip ödeme kolaylıklarının yanında %5 peşinat ve %1 KDV avantajı da yer alıyor. Dolayısıyla bu oranların kampanyaya ilgiyi oldukça arttırdığını söyleyebilirim.” dedi.

KÖY’ün gayrimenkul sektöründe gerek lokasyon, gerek projenin niteliği nedeniyle en rahat satış gerçekleştiren projeler arasında olduğunun altını çizen Siyahkalem CFO’su İbrahim Kahraman ise, Emlak Konut GYO’nun kampanyasına katılma gerekçelerini şöyle açıkladı:

“Gayrimenkul sektörü, ülke ekonomisinin lokomotifi olma özelliğini taşıyor. Sektörün bir bütün olarak gelişmesi, kendisiyle birlikte yüzlerce yan sektörü de yakından ilgilendiriyor. Biz Emlak Konut GYO’nun, sektörün tümünü ilgilendiren ve bankalar ile birlikte geliştirdiği bu girişimini yürekten destekliyor ve buna katkı sunmak istediğimiz için kampanyaya katılıyoruz. Diğer yandan, bugüne kadar KÖY’den ev sahibi olmak isteyen müşterilerimizin kendi finansal yapılarına en uygun formülü bulabilecekleri birçok alternatif model oluşturduk. Bu yeni modelin de KÖY’den ev sahibi olma hayaline sahip olan birçok aileyi hayallerine kavuşturacağına eminim” dedi.

Emlak Konut’un “Güçlü Türkiye için Birlik Vakti” kampanyası çerçevesinde, 20 yıl vadeli konut satışı için 60 ay vadeden % 0, 120 ay vadeden % 0,45 ve 240 ay vadede ise %0,79 ödeme kolaylıkları yer alıyor. Konut almak isteyenlere yönelik, birçok ödeme planı kolaylığının yanında %5 peşinat ve %1 KDV avantajı da sunan kampanya 31 Mart’a kadar devam edecek.

Cevap Yaz

E-mail Adresiniz Asla Paylaşılmaz. Required fields are marked *

*


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>