TIMOTHY ASH KÖY'DE

Ekonomist Timothy Ash’i, Siyahkalem’in davetlisi olarak 13 Ocak 2017 tarihinde İstanbul’daki KÖY satış ofisimizde misafir ettik.

KAGİDER VE WOMANKIND'I BİR ARAYA GETİRDİK

Siyahkalem’in davetlisi olarak Türkiye’ye gelen Womenkind Başkanı Zulekha Rahman, KAGİDER Başkanı Sanem Oktar’ı ziyaret etti.

KÖY, CITYSCAPE Turkey FUARI'NDA

KÖY, hem bireysel hem de kurumsal gayrimenkul yatırımcıları için önemli fırsatlar sunan CitysCape Turkey Fuarı’nda yer aldı.

BOSPHORUS CUP

İstanbul’un en önemli spor etkinliklerinden biri olan Turkcell Platinum Bosphorus Cup 2015, KÖY Zekeriyaköy’ün katkılarıyla 28-31 Mayıs 2015 tarihlerinde gerçekleşti.

BÜMED-KÖY JAZZ KAHVALTI

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği, geleneksel jazz brunch ile KÖY’de bir araya gelerek harika bir Pazar günü geçirdi.

DÜŞLEDİĞİNİZ HAYAT, HER GÜN DAHA YAKIN

İstanbul’un yükselen değeri KÖY Zekeriyaköy’de çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmaları bu başlık altından takip edebilirsiniz.

KÖY Zekerİyaköy Konsept Mİmarı Simon Fraser Röportajı

Hopkins Architects tarafından konsept tasarımı yapılan KÖY Zekeriyaköy’ün mimarı Simon Fraser’ın yorumları.

1 2 3
KÖY'DEN HABERLER

Gayrimenkul dünyasının en prestijli ödüllerinden International Property Awards ödüllü KÖY, size sadece ev sahibi olmayı değil sakin ve doğal bir yaşama geçiş yapma fırsatını sunuyor....

OKUMAYA DEVAM ET
BONCUK

Merhaba Ben Boncuk. Siz, bu satırları okurken; muhtelemen ben KÖY’de bir ağacın altında uyukluyor olacağım. Hatırlarsanız en iyi arkadaşım Gözde beni örnek dairede unutmuştu...

OKUMAYA DEVAM ET
KÖY'DE YAŞAM

Kuru Dallarla Evinizin Dekorasyonunu Yenileyin Ekim 2016

Evinizi Daha Şık Hale Getirecek 5 Öneri Eylül 2016

Düşlediğiniz Hayat, Her Gün Daha Yakın Eylül 2016

Şık Duvar Kağıtlarıyla Evinizin Havasını Değiştirin Temmuz 2016

Balkonunuzda Meyve ve Sebze Yetiştirmeye Ne Dersiniz? Haziran 2016

Doğada Yürüyüş Yapmanın Faydaları Mayıs 2016

Çocukların Doğaya İhtiyaçları Var! Mayıs 2016

Ev Dekorasyonu İçin Bilmeniz Gereken 5 Şey Nisan 2016

Hem Doğayı Hem Yogayı Sevenler İçin: Eko-Yoga Ekim 2015

Zekeriyaköy’e Bahar Geldi Mayıs 2015

Köy’ün En Önemli Özelliklerinden “LEED Teknolojisi” Nedir? Mayıs 2015

KÖY’de Yaşam Her Zaman Huzurlu Mayıs 2015

ETİKETLER

Ahşap ağaç taşıma basketbol Bosphorus Cup Burc Beach Üyeliği Burc Beach emlak Emlak Konut Emlak Rotası gayrimenkul satın alınırken nelere dikkat edilmeli güvenli gayrimenkul edinme yöntemleri Huzurlu Yaşam inşaat istanbul komşuluk konut KÖY KÖY'de Huzurlu Yaşam KÖY' de Spor KÖY'de Stres KÖY'de sıra evler KÖY'de Yaşam KÖY Müstakil Villalar KÖY KÖY'de Hayvanlar KÖY'de spor KÖY Ödül KÖY Villaları Leed Sertifikası opitz organik beslenme Reklam Filmi ricardo bofill jr Siyahkalem Siyah Kalem Siyahkalem KÖY Siyahkalem KÖY spor Yeşil Zekeriyaköy zekeriyaköy KÖY Zekeriyaköy Satılık Ev Çocuk Çocuk Alanları Şehrin doğası

Pinterest