Hem Doğayı Hem Yogayı Sevenler İçin: Eko-Yoga

Hem Doğayı Hem Yogayı Sevenler İçin: Eko-Yoga

Yoga stüdyolarından, sınıflarından çıkarak doğal ortamda yoga yapmanın tadına varmak istemez misiniz? Yani tıpkı yoganın özünde olduğu gibi… Dışarıda olmak doğanın her elementini bedeninizde ve ruhunuzda hissetmenizi sağlayacak. Tüm dünyada yeni bir trende dönüşen Eko-Yoga deneyiminiz için ekolojinin göbeğinde, yeşille temiz havanın buluştuğu Belgrad Ormanları harika bir seçenektir. Eko-Yoga yaparak yüzünüzü doğaya dönmek, basit.

  • Yoga çantanızı olağan bir şekilde hazırlayın fakat doğanın içinde olacağınızı unutmayın ve çantanıza fazladan güneş kremi ve böcek ilacı almayı da ihmal etmeyin.
  • Doğal yoga yaparken mat kullanıp kullanmamak size kalmış. Ama mat kullanmayacaksanız bulunduğunuz zemine uyum sağlamak için önce en iyi bildiğiniz temel yoga pozisyonlarını deneyerek işe başlayabilirsiniz. Dağ, plank, kobra ve savaşçı, başlangıç için uygun pozisyonlardan bazıları.
  • Evinizin bahçesinde, deniz kenarında ya da ormanda yoga yapmaya başlamadan önce kendinize güzel bir manzara seçtiğinizden emin olun. Dışarıda yoga yapmak için ise en uygun saatler sabah 10.00’dan önce ya da akşamüstü 16.00’dan sonrası.

Doğanın sesini dinlemek elbette çok güzel ama istediğiniz sessizliği yakalayamam ihtimalinize karşı müziğinizi de yanınıza almayı unutmayın. Bu yüzden köy havasındaki doğada yoga yapmak için hazırladığınız çantanıza müzik çalarınızı koymayı da ihmal etmeyin.KÖY ile, köy’de yaşamın tadına varın…

Siyahkalem inşaat şirketi tarafından hayata geçirilen Köy hakkındaki detaylı bilgiye http://www.koy.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-mail Adresiniz Asla Paylaşılmaz. Required fields are marked *

*


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>