Siyahkalem KÖY’de lansman fiyatları ile satışlar başlıyor! – Emlaklansman.com

Siyahkalem KÖY’de lansman fiyatları ile satışlar başlıyor! – Emlaklansman.com

Zekeriyaköy’de yemyeşil ve doğa ile iç içe bir hayat vaat eden Siyahkalem KÖY’de tanıtım fiyatlarından konut sahibi olmanın şimdi tam zamanı!
Siyahkalem Köy, 467 bin metrekare alan üzerine değişik bir konseptle hayata geçiyor. Huzur, kuş cıvıltıları ve yeşilin her tonu Siyahkalem Köy’de mevcut. değişik büyüklüklere sahip konutlar hem aile hem de tatil amaçlı konut edinmek isteyenlere seçenekler sunuyor. Lansmana özel fiyatlar isse oldukça cazip rakamlardan başlıyor. Siyahkalem Köy Zekeriyaköy’de kapılarını sahiplerine açıyor.

Emlak Konut GYO ortaklığında yükselen KÖY; 1.167 konut ve 15 bin metrekarelik çarşıdan meydana geliyor. KÖY’ün toplam yatırım bedeli 1.3 milyar lira olarak belirlendi.

İngiliz mimari grup Hopkins Architects tarafından tasarlanan KÖY’de 5 ayrı konut tipi yer alıyor. KÖY’de toplam konut alanı 206 bin metrekare olarak belirlendi.

KÖY’de, 80 metrekare ile 212 metrekare arasında değişen büyüklüklerde 420 adet apartman dairesi, 194 metrekare ile 215 metrekare arasında değişen büyüklüklerde 584 adet çift dubleksin yer aldığı 334 metrekarelik 74 sıra ev bulunuyor. KÖY’de büyüklükleri 335 metrekare ile 623 metrekare arasında değişen büyüklüklerde 68 ikiz villa ile 691 metrekarelik 21 müstakil villa da yer alıyor.

Köy Çarşı kısmında uluslararası markaların yanı sıra yöreye özgü farklı damak tatlarına uygun restoranlar, kafeler, süpermarket, veteriner, organik pazar ve sinema salonu yer alacak. Akıllı evlerden oluşan KÖY’de 1’i anaokul, 1’i ilkokul olmak üzere 2 okul, otopark, kafe, spor alanları ve yüzme havuzu da yer alacak.

Siyahkalem inşaat şirketi tarafından hayata geçirilen Köy hakkındaki detaylı bilgiye http://www.koy.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-mail Adresiniz Asla Paylaşılmaz. Required fields are marked *

*


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>