‘Köy’ün temeli atıldı – Zaman.com.tr

‘Köy’ün temeli atıldı – Zaman.com.tr

Siyahkalem’in, Zekeriyaköy’de gerçekleştireceği KÖY’ün ilk etabının temeli atıldı. 467 dönüm alanda kurulacak KÖY’ün, 149 dönümden oluşan 1. etabında 462 konut inşa edilecek.

2017’nin ilk yarısında sahiplerine teslim edilecek ilk etabın temeli KÖY alanında bulunan ağaçların Alman OPITZ firması tarafından taşınmasının ardından atıldı.

Son daireler 200 bin lira

Pendik Velibaba’da 2014’te yapımına başlanan Doğa Konakları’nda hak sahiplerine tapuları teslim edildi. Önceki firmanın, finansal sorunlardan ötürü tamamlayamadığı Doğa Konakları’nı çok düşük bir kâr marjı ile devraldıklarını açıklayan RSM Yapı Genel Müdürü Nurettin Sevencan, yüzde 75’i biten projede inşaatı hızlandırdıklarını belirterek, “Projede kalan son 25 daire, 200 bin TL’den satışa sunuldu.” dedi.

Bugün al, gelecek yıl öde

İnşaat sektörü oyuncularından Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığıyla Beylikdüzü’nde inşa edilen Kalekent projesinde, ‘Yüzde 1 Peşinatla Bugün Al Gelecek Yıl Öde’ kampanyası başladı. 1 milyon metrekarelik rekreasyon alanının hemen yanında yer alan projeden ev almak isteyenler için başlayan kampanya, yüzde 50’si peşin yüzde 50’si 60 ay 0 faiz ya da yüzde 1 peşinatlı bir yıl kredi ötelemeli ödeme planlarını içeriyor.

E-5 üzerinde 390 bin liraya ofis

FerYapı tarafından hayata geçirilen Merter’de E-5 üzerinde inşa edilen Parima Ofis’te vade farksız 50 aya varan taksitle ödeme modeli başlatıldı. Peşin satış fiyatı ise 390 bin liradan başlayan ofisler her biri 970 m²’den oluşan 16 kat ile toplamda 15.500 m²’lik alana sahip bulunuyor. Proje, 50 m²’den başlayan 224 bağımsız ünite, birleştirerek de kullanmaya elverişli bir çalışma ortamı sunuyor.

Nurol GYO’dan transfer

1997’den beri arazi geliştirme hizmeti veren Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ’de finansmandan sorumlu genel müdür yardımcılığı görevine Cemail Batuk getirildi. İş hayatına Bank Ekspres’te başlayan Batuk, daha sonra sırasıyla Tekfenbank, Elements Tekstil, Desbaş, Orjin Group, Horizon Investment SA Cenevre, Logos Portföy yönetiminde çeşitli görevlerde çalıştı.

Kocaeli’nde 45 villalık çiftlik

ALM İnşaat’ın Kocaeli Karamürsel’de inşa ettiği 45 villalık Naturalm Çiftlik Evleri’nde son 19 villa satışa sunuldu. Bölgeye hakim noktada konumlandırılan projede, 300 bin liradan başlayan fiyatlarla bahçeli müstakil villa sahibi olmak mümkün. 3+1, 4+1 ve 5+1 seçeneklerinde balkonlu ve verandalı villaların bahçeleri 400 metrekare ile 800 metrekare arasında değişiyor. Teslimler eylülde tamamlanmış olacak.

Aylık 1.400 lira taksitle ev

Denge Yapı’nın, Sancaktepe’de inşa ettiği Mahal Sancaktepe’de daireler anahtarları ve tapularıyla teslim ediliyor. Ayrıca şirket daire bedelinin yüzde 25’ine denk gelen peşinatı 1 yıl ertelerken, borcun yüzde 75’lik kısmı için kredi kullanabiliyor. 1+1’lerin 140 bin liradan başladığı projede yüzde 25’i 35 bin lira olan peşinat 2016’da ödenebiliyor. Geri kalan için de aylık 1.400 lira ödeme ile ev sahibi olmak mümkün.

Siyahkalem inşaat şirketi tarafından hayata geçirilen Köy hakkındaki detaylı bilgiye http://www.koy.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-mail Adresiniz Asla Paylaşılmaz. Required fields are marked *

*


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>