Evinizi Daha Şık Hale Getirecek 5 Öneri

Günümüz yaşam şartlarından yorulup bitkin düşen ruhunuzu iyileştirecek 5 dekorasyon önerisi;

1 – DOĞANIN HUZURUNU EVİNİZE TAŞIYIN
Enerjinizi yenileyecek, sağlığınıza iyi gelecek ve az bakım gerektiren çiçekler ile evinizin odalarını süsleyin. Örneğin: Ortamdaki radyasyonu azalttığı bilinen kaktüs ve sağlığınızı iyi gelecek aloe vera gibi.

cicekler

2- TASARIM KİTAPLIKLAR
Okudukça kişiyi ve ruhunu geliştiren kitapları, tasarım harikası kitaplıklar ile evinizin salonunda sergileyebilir ve istediğiniz zaman kitaplığınızdan bir kitap seçerek, kahveniz eşliğinde yeni okyanuslara yelken açabilirsiniz.

kitaplik

3- KİŞİLİĞİNİZİ YANSITAN TABLOLAR
Olmazsa olmaz dekorasyon önerilerinden bir tanesi de tablolar. Gitmek istediğiniz bir ülkenin fotoğrafı ya da motivasyonunuzu arttıracak, güne iyi başlamanızı veya eve döndüğünüzde huzur bulmanızı sağlayacak yazılı tablolar ile kişiliğinizi evinize yansıtabilirsiniz.

frame

4- ODA KOKULARI
Yapay kokulardan ve parfümlerden uzaklaşın. Bunların yerine el yapımı oda kokularını tercih ederek hem sağlığınızı koruyun hem de evinizin havasını mevsime göre tazeleyin.

dogalkoku

5- ESKİ ve YENİ
Yaratıcılığınızı harekete geçirin ve yan yana gelince herkesi şaşırtacak eşyaları bir arada kullanın. Bu belki atmaya kıyamadığınız eski bir sehpa ya da oyuncak araba olabilir.

kamyonet

Cevap Yaz

E-mail Adresiniz Asla Paylaşılmaz. Required fields are marked *

*


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>