Eşyalarınızı Yenileyin

Hatırası olan eşyalarınızdan vazgeçmek zor olabilir. Zamanla eskiyen eşyalarınızı minik dokunuşlarla yenileyerek hem evinizi güzelleştirebilir hem de sevdiğiniz eşyalarla bir arada olmaya devam edebilirsiniz.

Kumaş Kaplamalar

Sandalyelerin veya koltukların kumaşlarını değiştirmek sizi fazla yormadan yapılacak değişikler arasında yer alır. Biraz vakit alacak gibi gözükse bile salonunuzun ortasında duran sehpanızı kumaş ile kaplamak evinize bambaşka bir hava kazandıracaktır.

Eşyalarınızı yenileyin

Renk Değişikliği

Ahşap sandalyeden giysi dolabına kadar pek çok eşyanın renginde değişiklik yaparak yepyeni bir görünüm elde edebilirsiniz. Boyama işlemi için ihtiyacınız olan malzemeler zımpara, koruma eldiveni, ahşap boyası, yumuşak bir bez, mobilya örtüsü ve vernik olacak. İlk olarak boyayacağınız yüzeyi pürüzsüz hale gelene kadar zımparalayın. Yumuşak bir bez ile silin ve yine bez yardımıyla boyayın. Yeterli gelmezse boyayı çift kat uygulayabilirsiniz. Son olarak da vernikleyerek ilk günkü parlaklığına kavuşturun.

Eşyalarınızı Yenileyin

Farklı Şeyler Deneyin

Abajur altlığınızı farklı bir renge boyayıp şapkasını değiştirerek klasik görünümlü bir abajuru modern ve yepyeni bir hale getirmeniz mümkün. Düz beyaz giysi dolabınızı pastel bir renge boyadıktan sonra Eiffel kulesi şeklinde bir süsle zenginleştirin. Desenli veya cam görünümlü çekmece kulplarıyla şifonyer ve komodinlerinizin havasını değiştirin.

Eşyalarınızı Yenileyin

Yaşadığınız ortamı değiştirmek veya yepyeni bir yaşama adım atmak için hayal gücü ve birkaç ufak dokunuş yeterli.

Cevap Yaz

E-mail Adresiniz Asla Paylaşılmaz. Required fields are marked *

*


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>