Şehrin Renkleri, Doğanın Tasarımıyla Birleşti

1

Şehrin Doğasının Objelere Yansıması

Doğanın renkleriyle şehrin olanakları birleştiğinde ortaya gerçekten yepyeni fikirler çıkıyor. Biz KÖY’ü tasarlarken bu yaklaşımla yola çıktık.

Yeni reklam kampanyamızda KÖY’ün şehir ve doğanın uyumunu yansıtan yanını en iyi nasıl anlatırız diye düşündük. Alanının önde gelen uzmanlarından endüstriyel tasarımcı Mevce Çıracı ve Mimar Eren Çıracı ile birlikte şehir ve doğanın, yani KÖY’ün ruhunu yansıtan bir kampanyaya imza attık.

2

‘’Şehrin renklerini, doğadan aldığım ilhamla birleştirdiğim tasarımlarımda, KÖY’ün ruhunu yansıtmaya çalıştım.’’
Mevce Çıracı, Endüstriyel Tasarımcı

Biz tasarımcılarımıza KÖY’ün felsefesini anlattık, onlardan bu yaklaşıma uygun günlük yaşamımızda kullanabileceğimiz objeler tasarlamalarını istedik. Tasarımcılarımızın her biri KÖY’ün bir yansıması olan objeleri tasarladı.

3

‘’KÖY’ün doğayla şehri bir araya getiren karakteri tasarımlarımı doğrudan etkiledi. Böylesi bir ilham kaynağına çok sık rastlayamıyorsunuz.’’
Eren Çıracı, Mimar

koy-projesi-cift-dubleks-galeri-10

Doğa Dostu Malzeme ve Tasarım
Yaşam kalitesini artırmak amacıyla sürdürülebilir, yeşil binalardan oluşan mahalleler yaratmayı hedefleyen LEED for Neighborhood sertifikasını almak için KÖY her türlü koşulu yerine getiriyor.

Yeşilin her tonunu yansıtan yolları, doğal park alanları, yerel dokuyla uyumlu modern mimarisiyle KÖY, hayatın tadını çıkartmanız için eşsiz bir fırsat sunuyor.

5

Özlenen Mahalle Yaşamı
KÖY, yüksek standartların doğayla kusursuz şekilde harmanlandığı, özenle tasarlanmış, konforlu, samimi ve farklı bir hayatın kapısını aralıyor.

Çocuk kulüpleri, anaokulu, ilkokulu, oyun parkları ve çok amaçlı atölyeleriyle çocuklara, çocukluklarını yaşama şansı tanıyor.

6

Doğa ile İç İçe Enerjik Yaşam
Belgrad Ormanı’nın yeşili ve oksijeni etrafınızı sararken KÖY’ün doğal güzellikleri huzurlu bir hayat vaat ediyor. KÖY, herkesin keyifle vakit geçirebileceği özel hobi alanlarıyla, eşsiz bir yaşam kalitesi sunuyor.

Proje kapsamında yapılması planlanan ÇARŞIKÖY; seçkin kafeleri, restoranları, mağazaları ve sinemalarıyla yalnız KÖY’ün değil bütün Zekeriyaköy’ün buluşma noktası olmayı hedefliyor.

7
118.000 m2’lik koruluk alan içinde yapılması planlanan 3.5 km’lik yürüyüş, koşu ve bisiklet parkurlarıyla sadece sizin değil, çocuğunuz için de her şeyin düşünüldüğü bir yaşam KÖY’de; Zekeriyaköy’ün doğası ve şehrin tüm olanaklarıyla birlikte. KÖY. Şehrin doğası.

Cevap Yaz

E-mail Adresiniz Asla Paylaşılmaz. Required fields are marked *

*


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>