TR / EN

GİZLİLİK
POLİTİKASI

Siyahkalem ve projeleri İnternet'te geçirdiğiniz süreyi en güvenli şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple, KÖY kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken şu prensipleri benimsemiştir:


Kullanıcımız olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında, abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet ve e-posta gibi) KÖY tarafından paylaşılmamaktadır. KÖY, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacak ve hiçbir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve KÖY kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen KÖY veri tabanında, gizli olarak tutulmaktadır. KÖY olarak, kullanıcılarımıza ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen durumlarda açıklama hakkına sahibiz:


A) Kullanıcımızın, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,


B) KÖY'ün kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,


C) Kullanıcımızın, KÖY'den talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,


D) Kullanıcımıza ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,


E) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.


Bu veriler zaman zaman kullanıcımızın ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcımızı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu veriler gerek KÖY web sitesi, blog ve diğer platformlarındaki (Facebook, Instagram, YouTube, Twitter, Pinterest vb.) on line aktiviteler, gerekse KÖY'e bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer on line faaliyetler olsun, sadece KÖY tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine KÖY aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.


KÖY, şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. KÖY, yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler, gizlilik beyanımızda yapılacak güncellemelerle ilgililere duyurulur.


Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Çerez Politikası