KÖY'DE HAYAT

Alışılagelmiş şehir hayatından çok farklı....
Kendine özgü yaşam tarzı ile yalın; bütün ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kadar dopdolu...

Şehrin dışında yaşamak, şehrin içinde olmak kadar güzel...
KÖY’de hayat, yüksek standartların doğayla kusursuz bir şekilde harmanlandığı, özenle tasarlanmış, konforlu, samimi ve farklı…

Günlük ihtiyaçlara cevap verecek şekilde planlanan, çocukların kaliteli vakit geçirebileceği açık alanlara yakın bir yer ÇarşıKÖY. Kafeleri, restoranları ve sinemasıyla Zekeriyaköy’ün yeni buluşma noktası olmaya aday. ÇarşıKÖY’de her türlü ihtiyaç, şehrin trafiğine ve gürültüsüne girmeden sakin bir tempo ve temiz hava eşliğinde karşılanabilecek.

Sağlık, mutlu ve iyi bir hayat için en önemli unsur. İhtiyaç duyduğunuz her an ulaşabileceğiniz sağlık merkezi, sizin ve sevdiklerinizin daima hizmetinde olacak.

Yapılması planlanan 6 salonlu, maksimum konfara ve son teknolojiye sahip sinema, ailenizle birlikte ev ortamında film izlemenin keyfini yaşatacak.

KÖY’de kedi ve köpekler için tasarlanan
özel alan ve parkurlar, siz ailenizin
minik üyeleri ile vakit geçirirken, onların da sosyalleşmelerini sağlayacak.

Her yanı ağaçlarla çevrili, bolca oksijenin içinde tamamen size özel yürüyüş, koşu ve bisiklet parkurları; sağlığınızı korurken kendinizle başbaşa kalabileceğiniz anlar yaratacak.

Tenisten squasha, basketbol ve futbol sahasından yüzme havuzlarına, yapılması planlanan birçok spor alanı, çocuklarınızı ve sizi doğanın içinde sağlıklı bir yaşama davet ediyor.

TR / EN